Kyivstar

Киев
www.kyivstar.ua
Сферы деятельности

Телекоммуникации, связь

Награды

Kyivstar

Команда Київстар

Ми до останнього сподівались, що війна омине Україну. Проте вже більше місяця Україна мужньо стоїть перед ворогом. 

Київстар входить до числа об'єктів критичної інфраструктури. Як відповідальний роботодавець, ми зробили все, щоб бути максимально готовими до жахливого сценарію, який розвивається нині в нашій країні, практично в серці Європи. Саме тому наша компанія продовжує працювати, надавати послуги, підтримувати команду та державу.

Безпека наших співробітників і їх сімей та безперервність у наданні послуг клієнтам — є пріоритетами Київстар. 

На жаль, наразі ми змушені поставити на паузу пошук нових колег у нашу команду. Як тільки ми відновимо рекрутиновий процес, ми повідомимо про це усіма можливими способами.

Запрошуємо вас не втрачати зв’язок та продовжувати слідкувати за новинами на нашій офіційній сторінці — https://kv.st/afq

Київстар у мирний час

Київстар уже давно більше ніж просто мобільний оператор. Сьогодні ми постачаємо повноцінні digital-продукти для наших 26 мільйонів абонентів — як власні, так і створені в партнерстві з лідерами ринку.

Київстар - це не просто телеком оператор №1, у якому круто працювати. Київстар – це різні напрямки розвитку бізнесу, потужна соціальна відповідальність, інноваційні проєкти та широченний горизонт для реалізації ідей та талантів.

Ми дотримуємося наших цінностей, і це дозволяє нам бути кращими на ринку. Тому «Інноваційність», «Співпраця», «Підприємницький дух», «Чесність» та «Клієнти – наша пристрасть» – це не просто слова, це наш стиль життя.

У топі кращих роботодавців України

Створюємо телеком-послуги та digital-продукти

4000 співробітників

80 % працюють в гібридному режимі

7 років - середній стаж роботи в Компанії

Офіси по всій Україні

Наша сила – наша команда та її різноманітність. Ми всі різні, моємо різний досвід, погляди, захоплення – саме тому цінуємо та поважаємо кожного співробітника. А разом ми здатні рухати цілу планету!

Київстар це:

4G від Київстар

4G від Київстар – мобільний інтернет четвертого покоління. 4G-мережа Київстар доступна вже для 90 % населення України, у майже 16 000 містах та селах. Згідно з даними міжнародної компанії Ookla, Київстар № 1 за швидкістю мобільного інтернету в Україні.

VoLTE

VoLTE (Voice over LTE) – технологія, що дозволяє абонентам користуватись 4G-інтернетом навіть під час дзвінка. Можна одночасно розмовляти й передивлятись додатки в смартфоні або новини в інтернеті.

Мій Київстар

Мій Київстар — це застосунок для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, підключення або відключення послуг та заміни тарифного плану.

Київстар ТБ

Київстар ТБ – сервіс, який доступний для всіх операторів мобільного зв’язку в Україні. Платформа нараховує понад 300 телеканалів та має відеобібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів та шоу.

Київстар Бізнес – у портфелі Київстар є велика кількість ІТ-сервісів та послуг – від традиційного телеком-спрямування до інноваційних діджитал-технологій: Big Data, хмарні рішення, інтернет речей та М2М, кібербезпека. Усі рішення можуть застосовуватись як для комерційних структур, так і для держсектору, зокрема впровадження сучасних проєктів Smart City. 

BigData

BigData – послуга для бізнес-клієнтів, яка допомагає точніше визначити цільову аудиторію та її потреби, грамотно побудувати комунікацію з клієнтами, таргетинг і багато іншого на основі аналітичних даних компанії Київстар.

IT-розробка

Київстар активно розвиває всередині компанії напрямок IT-розробки для створення нових та покращення вже існуючих digital-продуктів. Продукти, над якими працюють: OpenAPI платформа «Київстар Відкритий Телеком», B2B-продукт для малого та середнього бізнесу ADWISOR, додаток для обслуговування клієнтів у фірмових магазинах JET, сервіс для самообслуговування Мій Київстар та інші.

Смартфон для батьків 

Смартфон для батьків –  це освітній курс з мобільної грамотності від Київстар, який допомагає людям похилого віку відкрити світ нових можливостей у смартфоні. Сьогодні є понад 20 простих відеоінструкцій про користування сучасним ґаджетом. Також в усіх магазинах Київстар пенсіонери можуть отримати текстову версію уроків у листівці. 

Стажування

У Київстар діє дві програми стажування: STARt Yourself та Returnship.

STARt Yourself – це програма стажування для студентів різних ВНЗ. Саме тут стажери мають змогу на практиці застосувати свої знання, а також навчитися новому, зустрітися з різними професіоналами та ділитися досвідом і враженнями.

Returnship – це програма для тих, хто бажає повернутися в свою професію, або ж, навпаки, повністю змінити сферу діяльності. Детальніше тут:

Чому Київстар?

Київстар – інноваційна компанія, яка піклується про своїх співробітників, та створює комфортні умови роботи для кожного.

   Офіс чи ремоут — вирішувати вам: даємо можливість працювати будь-де, а робоче місце облаштуємо

  • Онлайн-програма онбордингу для легкої та швидкої адаптації  
  • Річна бонусна програма
  • Дбаємо про відпустку: vacation bonus для яскравішого відпочинку
  • Навчаємо працівників: є безліч внутрішніх ресурсів і програм від партнерів, власна бібліотека
  • Здоров’я працівників — найголовніше: забезпечуємо медичне страхування з покриттям COVID-19 і можливістю вакцинуватися вже в перший робочий день
  • Wellbeing-програма та корпоративний психолог
  • Спеціальний тариф для працівників та їхніх близьких

Від кандидата до працівника в декілька кроків

Знайомство

Надішліть резюме, поділіться своїми очікуваннями, дізнайтеся у рекрутера більше про вакансію.

Інтерв’ю з керівником

Під час онлайн-інтерв’ю менеджер розповість про посаду та команду.

Пропозиція про співпрацю

Запрошуємо приєднатися до команди Київстар

Свій серед своїх з першого дня

Ми в Київстар робимо багато для того, аби новачки швидко та комфортно адаптовувалися до роботи у новому колективі.

Onboarding App – додаток з необхідною інформацією про Компанію. Доступ до додатку новачок отримує після офферу.

Перший день – оформлення, отримання необхідної техніки, матеріалів, доступів для віддаленої роботи, екскурсія Компанією, доступ до Путівника Київстар та Welcome pack.

Buddy program. Buddy – це колега, який буде підтримувати то допомагати новачку з першого дня.

Керівник: протягом трьох місяців безпосередній керівник отримує 7 листів з рекомендаціями для полегшення адаптації нового співробітника.

Вакансии компании