Побужский ферроникелевый комбинат

Київ
pfk.com.ua
Сферы деятельности

Металургія, металообробка

Побужский ферроникелевый комбинат

Єдине в Україні та пострадянському просторі підприємство, що виробляє в промисловому масштабі феронікель з бідних окислених нікелевмісних руд.

Комбінат знаходиться на території Голованівського району Кіровоградської області, в двох кілометрах від річки Південний Буг, на кордоні з Миколаївською областю, в районі з добре розвиненими транспортними комунікаціями. Шосейними дорогами та залізницею комбінат пов'язаний з містами Миколаїв, Одеса, Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ.

Власником Побузького феронікелевого комбінату є група компаній Solway Investment Group. Група веде свою діяльність з 2002 року і є приватною компанією, яка здійснює диверсифікований бізнес в гірничодобувній та металургійній індустріях. Ключові компанії групи зареєстровані в Швейцарії, Люксембурзі та на Мальті, 100 % статутного капіталу належить громадянам ЄС. Основні виробничі активи Solway сконцентровані в Північній Македонії, Гватемалі, Індонезії, Аргентині та Україні.

В даний час Побузький феронікелевий комбінат є сучасним підприємством, що динамічно розвивається.

ПФК неодноразово брав участь в українських та міжнародних конкурсах. Міжнародний престиж і визнання підтверджені Дипломом «Вища проба», сертифікатом Міжнародного конкурсу «Золоті торгові марки», сертифікатом україно-німецького форуму «Україна-Німеччина». Відзначено почесним званням «Краще підприємство України».

Підприємство є основним роботодавцем не тільки в найбільшому населеному пункті Голованівського району, але й в Кіровоградській області. 

Компанія не розмістила інформацію про відкриті вакансії.